matrox-rgu-fiber-optic-cable-dual-lc-lc-1.jpg Näytä suurempana

Matrox RGU Fiber-Optic Cable Dual LC-LC

CAB-XTO-5F

Uusi

Fiber-optic Dual Lc Cable

77,90 €

  • Reasons to buy
  • 3D Tour
  • Videos
  • Reviews
  • Disclaimer
  • Muut ominaisuudet
    Tekniset ominaisuudet- Duplex - Multi-mode - Dual-LC connectors - 62,5/125 µm
    Ominaisuudet
    Johdon pituus5 m
    Connector genderUros/uros
    Kaapelin väriOranssi
    Täysin kaksipuolinenKyllä